Mobil Oto Ekspertiz

Mobil Oto Ekspertiz

Pilot Garage

Tam donanımlı Pilot Garaj mobil otomotiv uzmanı aracınızı istediğiniz adrese götürüp, aracınızı yerinde muayene edeceğiz. En son bilgisayar teknolojisi kullanılarak yapılan test sonunda aracın mevcut durumuna ilişkin detaylı ekspertiz raporunu sizlere sunuyoruz. İkinci el araba alırken veya satarken en büyük sorun ne aldığınızı bilmemektir. Pilot Garage Oto ekspertiz raporları ile istediğiniz aracı güvenle satın alabilirsiniz. Aldığınız ikinci el araç farklı bir şehirde olsa bile oraya giderek tüm muayeneleri sizin adınıza yapıp raporunu size göndereceğiz.

Zamanınız kısıtlıysa veya almayı düşündüğünüz aracın muayenesi için serviste saatlerce beklemek istemiyorsanız Mobil Profesyonel Hizmetler tam size göre. Satın almayı düşündüğünüz aracı muayene edecek vaktiniz yoksa taşıma hizmetlerinden ve taşıma uzman hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi arayıp randevu tarih ve saatinizi bildirmeniz.

MOBİL OTO EKSPERTİZİN AVANTAJLARI?

  • Size zaman kazandırır.
  • Farklı şehirde olsanız bile sizin adınıza gidip aracı inceleyip ekspertiz raporunuzu gönderiyoruz.
  • 2. El Araç Alım/Satım işini kolaylaştırır.
  • Güven verir.
  • Ayağınıza gelen hizmet farkı.

MOBİL OTO EKSPERTİZ NEDİR?

Adından da anlaşılacağı gibi, almayı veya satmayı düşündüğünüz aracın, aracın bulunduğu lokasyona veya belirttiğiniz adrese gelerek yerinde değerlendirilmesi ve raporlanmasıdır. Başka bir şehirde bir araba buldunuz ama kimse size gösteremiyor mu? Ona ihtiyacın olduğunda orada olacak mı?

Kimseye yük olmak istemez misin? Sadece bir randevumuz kaldı. Bulduğunuz bir aracı görmek istiyorsunuz ama bilmiyor musunuz? Randevunuz sırasında bunu belirtin ve aracınızın bulunduğu yerde uzmanlarımızla görüşün. Yerinde muayene aracı uzmanlığı. Başka bir şehre seyahat ederek zaman ve para harcamayın ve aracı beğenmezseniz geri dönme riskiyle karşı karşıya kalmayın. Size uygun tarifelerimizden birini seçin. Zamandan tasarruf edin ve paranızın cebinizde kalmasını sağlayın.